Select2 Field Widget (7.x-2.10) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Search
sr: Претрага

en: - None -
sr: - Ниједан -

en: - Select a value -
sr: - Одабери -

en: View mode
sr: Врста приказа

en: @name field is required.
sr: @name поље је потребно попунити.
