Select2 Field Widget (7.x-2.2) - en to bo translation catalogue (9 entries)

en: - None -
bo: - མེད། -

en: Separator
bo: མཚམས་དབྱེ་བྱེད

en: Fields
bo: གནས་ཁོངས།

en: Contains
bo: ཚུད་པ

en: Width
bo: ཞེང་ཚད

en: Starts with
bo: འགོ་རྩོམ་བྱེད

en: Select the method used to collect autocomplete suggestions. Note that <em>Contains</em> can cause performance issues on sites with thousands of nodes.
bo: རང་འགུལ་གྱིས་བསམ་འཆར་འཚོལ་སྡུད་བྱེད་པའི་ཐབས་གདམ་གསེས་བྱེད་པ། མཉམ་འཇོག་བྱེད་རྒྱུ་ཞིག་ལ་ཚེག་ཚིགས་མང་བའི་དྲ་ཚིགས་ཀྱི་<em>འདུ་བ།</em>ཡི་གཤིས་ནུས་ལ་ནོར་འཁྲུལ་བྱུང་བའི་ཉེན་ཁ་ཡོད།

en: - Select a value -
bo: - ཐོབ་གྲངས་ཤིག་གདམ་པ-

en: View mode
bo: མཐོང་རིས་ཀྱི་རྣམ་པ
