Select2 Field Widget (7.x-2.2) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: - None -
ta: - இல்லை -

en: Separator
ta: பிரிப்பான்

en: Width
ta: அகலம்

en: - Select -
ta: - தேர்ந்தெடு -

en: Starts with
ta: தொடங்குகிறது

en: - Select a value -
ta: - ஒரு மதிப்பை தெரிக -

en: View mode
ta: பார்க்கும் முறை
