Select2 Field Widget (7.x-2.2) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: - None -
tr: - Hiçbiri -

en: Separator
tr: Ayraç

en: Fields
tr: Alanlar

en: Contains
tr: İçerir

en: Width
tr: Genişlik

en: - Select -
tr: - Seçin -

en: Starts with
tr: İle başlayan

en: - Select a value -
tr: - Bir değer seçiniz -

en: View mode
tr: Görünüm kipi

en: @name field is required.
tr: @name alanı zorunludur.
