Select2 Field Widget (7.x-2.3) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: - None -
el: - Κανένα -

en: Separator
el: Διαχωριστής

en: Fields
el: Πεδία

en: Contains
el: Περιέχει

en: Width
el: Πλάτος

en: - Select -
el: - Επιλέξτε -

en: Starts with
el: Αρχίζει με

en: - Select a value -
el: - Επιλέξτε μία τιμή -

en: View mode
el: Τρόπος προβολής

en: @name field is required.
el: Το πεδίο @name είναι απαραίτητο.
