Select2 Field Widget (7.x-2.3) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: - None -
fi: - Ei mikään -

en: Separator
fi: Erotin

en: Fields
fi: Kentät

en: Contains
fi: Sisältää

en: Width
fi: Leveys

en: - Select -
fi: - Valitse -

en: Starts with
fi: Alkaa

en: Select the method used to collect autocomplete suggestions. Note that <em>Contains</em> can cause performance issues on sites with thousands of nodes.
fi: Valitse tapa jolla autocomplete vaihtoehdot haetaan. Huomaa että <em>Sisältää</em> voi aiheuttaa suorituskykyongelmia sivustoilla joissa on tuhansia solmuja.

en: - Select a value -
fi: - Aseta arvo -

en: View mode
fi: Näyttötila

en: @name field is required.
fi: @name kenttä on pakollinen.
