Select2 Field Widget (7.x-2.4) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: - None -
id: - Tiada -

en: Separator
id: Pemisah

en: Fields
id: Bidang isian

en: Contains
id: Mengandung

en: Width
id: Lebar

en: - Select -
id: - Pilih -

en: Starts with
id: Mulai dengan

en: - Select a value -
id: - Pilih sebuah nilai -

en: View mode
id: Modus tampilan

en: @name field is required.
id: @name field dibutuhkan.
