Select2 Field Widget (7.x-2.5) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: - None -
cy: - Dim -

en: Separator
cy: Gwahanydd

en: Fields
cy: Meysydd

en: Contains
cy: Yn cynnwys

en: Width
cy: Lled

en: Starts with
cy: Dechrau gyda
