Select2 Field Widget (7.x-2.5) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: Separator
eu: Bereizlea

en: Fields
eu: Eremuak

en: Contains
eu: Edukia

en: Width
eu: Zabalera

en: - Select -
eu: - Aukeratu -

en: Starts with
eu: Hasten da zerekin

en: - Select a value -
eu: - Balioa aukeratu -
