Select2 Field Widget (7.x-2.5) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: - None -
ka: - არცერთი -

en: Separator
ka: გამყოფი

en: Fields
ka: ველები

en: Contains
ka: შეიცავს

en: Width
ka: სიგანე
