Select2 Field Widget (7.x-2.5) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: - None -
vi: - Không -

en: Separator
vi: Kí tự ngăn cách

en: Fields
vi: Các trường

en: Contains
vi: Chứa

en: Width
vi: Chiều rộng

en: - Select -
vi: - Chọn -

en: Starts with
vi: Bắt đầu với

en: - Select a value -
vi: - Chọn một giá trị -

en: View mode
vi: Chế độ hiển thị
