Select2 Field Widget (7.x-2.6) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Search
eo: Serĉu

en: - None -
eo: - Neniu -

en: Fields
eo: Kampoj

en: - Select a value -
eo: - Selektu valoron -

en: View mode
eo: Vidoreĝimo
