Select2 Field Widget (7.x-2.6) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Search
is: Leit

en: - None -
is: - Ekkert -

en: Separator
is: Skilja

en: Fields
is: Svæði

en: Contains
is: Inniheldur

en: Width
is: Breidd

en: - Select -
is: - Velja -

en: Starts with
is: Byrjar á
