Select2 Field Widget (7.x-2.6) - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: Search
lt: Paieška

en: - None -
lt: - Joks -

en: Separator
lt: Skirtukas

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Contains
lt: Turi

en: Width
lt: Plotis

en: - Select -
lt: - Pasirinkite -

en: Starts with
lt: Prasideda su

en: Select the method used to collect autocomplete suggestions. Note that <em>Contains</em> can cause performance issues on sites with thousands of nodes.
lt: Pasirinkite metodą naudojamą surinkti siūlomos pabaigos siūlymus.Atminkite, kad <em>Turi</em> gali sukelti veikimo klaidų svetainėms turinčioms tūkstančius mazgų.

en: - Select a value -
lt: - Pasirinkite reikšmę -

en: View mode
lt: Peržiūros būsena

en: @name field is required.
lt: @name laukelis yra privalomas.
