Select2 Field Widget (7.x-2.6) - en to sk translation catalogue (13 entries)

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Separator
sk: Oddeľovač

en: Fields
sk: Polia

en: Contains
sk: Obsahuje

en: Width
sk: Šírka

en: - Select -
sk: - Zvoľte -

en: Starts with
sk: Začína s

en: Deny any new terms
sk: Zakázať všetky nové termíny

en: Select the method used to collect autocomplete suggestions. Note that <em>Contains</em> can cause performance issues on sites with thousands of nodes.
sk: Vyberte si metódu, ktorá sa použije na získanie návrhov pre samodokončovanie. Uvedomte si, že <em>Obsahuje</em> môže spôsobiť problémy s výkonom na stránkach s tisíckami uzlov.

en: - Select a value -
sk: - Zvoľte hodnotu -

en: View mode
sk: Režim zobrazenia

en: @name field is required.
sk: Pole @name je požadované.
