Select2 Field Widget (7.x-2.7) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Search
gu: શોધ

en: Separator
gu: વિભાજક

en: Fields
gu: ક્ષેત્રો

en: Width
gu: પહોળાઈ

en: Starts with
gu: સાથે શરૂ થાય છે
