Select2 Field Widget (7.x-2.7) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Search
mr: शोध

en: - None -
mr: - काहीही नाही -

en: Width
mr: लांबी

en: View mode
mr: दृश्य प्रस्थिती

en: Select2Widget
mr: सिलेक्ट टू विजेट

en: Select2
mr: सिलेक्ट टू
