Select2 Field Widget (7.x-2.7) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: Search
th: ค้นหา

en: - None -
th: - ไม่มี -

en: Separator
th: คั่น,แยก

en: Contains
th: ประกอบด้วย

en: Width
th: ความกว้าง

en: - Select -
th: - เลือกรายการ -

en: Starts with
th: เริ่มต้นด้วย

en: View mode
th: โหมดของวิว

en: @name field is required.
th: @name ยังไม่ทำรายการนี้
