Select2 Field Widget (7.x-2.8) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Search
ar: بحث

en: - None -
ar: - لا شيء -

en: Separator
ar: فاصل

en: Fields
ar: الحقول

en: Contains
ar: يحتوي

en: Width
ar: العرض

en: - Select -
ar: - اختر -

en: - Select a value -
ar: - اختر قيمة -

en: View mode
ar: نمط المشاهدة
