Select2 Field Widget (7.x-2.8) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Search
km: ស្វែងរក

en: - None -
km: - គ្មាន -

en: Width
km: ទទឹង

en: - Select -
km: - ជ្រើស -

en: - Select a value -
km: - ជ្រើស​តម្លៃ​មួយ -
