Select2 Field Widget (7.x-2.8) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Search
ku: گەڕان

en: - None -
ku: - هیچ -

en: Contains
ku: لەخۆیەوە گرتووە

en: Width
ku: پانی

en: - Select -
ku: - هەڵبژاردن -

en: - Select a value -
ku: - نرخێک هەڵبژێرە -
