Select2 Field Widget (7.x-2.8) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Search
oc: Recercar

en: - None -
oc: - Pas cap -

en: Separator
oc: Separador

en: Fields
oc: Camps

en: Contains
oc: Conten

en: Width
oc: Largor

en: - Select -
oc: - Seleccionar -

en: Starts with
oc: Commence per

en: - Select a value -
oc: - Seleccionatz una valor -

en: View mode
oc: Mòde de visualizacion
