Select2 Field Widget (7.x-2.8) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Search
fa: جستجو

en: - None -
fa: - هیچکدام -

en: Separator
fa: جداکننده

en: Fields
fa: میدانها

en: Contains
fa: شاملِ

en: Width
fa: عرض

en: - Select -
fa: - انتخاب -

en: Starts with
fa: شروع شود با

en: - Select a value -
fa: - یک مقدار را انتخاب کنید -

en: View mode
fa: نحوه نمایش
