Select2 Field Widget (7.x-2.8) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Search
te: వెతుకు

en: - None -
te: - ఏమీలేదు -

en: Width
te: వెడల్పు

en: - Select -
te: - ఎంచుకోండి -

en: View mode
te: వీక్షణ పద్ధతి
