Select2 Field Widget (7.x-2.9) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: Search
et: Otsing

en: - None -
et: - Puudub -

en: Separator
et: Eraldaja

en: Fields
et: Väljad

en: Contains
et: Sisaldab

en: Width
et: Laius

en: - Select -
et: - Vali -

en: Starts with
et: Algab millega

en: - Select a value -
et: - Vali väärtus -

en: View mode
et: Kuvarežiim

en: @name field is required.
et: Väli @name on kohustuslik
