Select2 Field Widget (7.x-2.9) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: Search
he: חיפוש

en: - None -
he: - ללא -

en: Separator
he: מפריד

en: Fields
he: שדות

en: Contains
he: מכיל

en: Width
he: רוחב

en: - Select -
he: - בחירה -

en: Starts with
he: מתחיל ב

en: - Select a value -
he: - בחירה -

en: View mode
he: מצב תצוגה

en: @name field is required.
he: השדה @name הוא שדה חובה.
