Select2 Field Widget (7.x-2.9) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Search
hy: Որոնել

en: - None -
hy: - Չկա -

en: Fields
hy: Դաշտեր

en: Contains
hy: Պարունակում է

en: Width
hy: Լայնություն

en: - Select -
hy: - Ընտրել -

en: - Select a value -
hy: -Ընտրել արժեքը-

en: View mode
hy: Դիտման ռեժիմ
