Select2 Field Widget (7.x-2.9) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Search
jv: Goléki

en: - None -
jv: - Nihil -

en: Separator
jv: Watesan

en: Fields
jv: Field

en: Contains
jv: Ngandhut

en: Width
jv: Ambané

en: - Select -
jv: - Pilih -

en: - Select a value -
jv: - Pilihānā biji -
