Select2 Field Widget (7.x-2.9) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Search
ro: Căutare

en: - None -
ro: - Niciuna -

en: Fields
ro: Câmpuri

en: Contains
ro: Conține

en: Width
ro: Lățime

en: - Select -
ro: -Selectați-

en: Starts with
ro: Începe cu

en: - Select a value -
ro: - Selectați o valoare -

en: View mode
ro: Mod de vizualizare

en: @name field is required.
ro: Câmpul @name este obligatoriu.
