Select2 Field Widget (7.x-2.10) - en to ca translation catalogue (12 entries)

en: Search
ca: Cerca

en: - None -
ca: - Cap -

en: Separator
ca: Separador

en: Fields
ca: Camps

en: Contains
ca: Conté

en: Width
ca: Amplada

en: - Select -
ca: - Selecciona -

en: Starts with
ca: Comença amb

en: Select the method used to collect autocomplete suggestions. Note that <em>Contains</em> can cause performance issues on sites with thousands of nodes.
ca: Seleccioneu el mètode utilitzat per a obtenir els suggeriments per a l'autocompletat. Tingueu en compte que l'opció <em>Conté</em> pot causar problemes de rendiment a llocs amb milers de nodes.

en: - Select a value -
ca: - Seleccioneu un valor -

en: View mode
ca: Mode de visualització

en: @name field is required.
ca: El camp @name és obligatori.
