Select2 Field Widget (7.x-2.6) - en to hi translation catalogue (10 entries)

en: Search
hi: खोज

en: - None -
hi: - कोई नहीं -

en: Separator
hi: पृथक्कारक

en: Fields
hi: क्षेत्र

en: Contains
hi: मे हैं

en: Width
hi: चौड़ाई

en: - Select -
hi: - चुनें -

en: Starts with
hi: के साथ शुरू होता है

en: - Select a value -
hi: - किसी मान का चयन करें -

en: View mode
hi: दृश्य प्रणाली
