Select2 Field Widget (7.x-2.10) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Search
hr: Pretraga

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: Separator
hr: Razdjelnica

en: Fields
hr: Polja

en: Contains
hr: Sadrži

en: Width
hr: Širina

en: - Select -
hr: - Odaberi -

en: - Select a value -
hr: - Izaberite vrijednost -
