Select number widget (7.x-1.0-beta1) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Fields
be: Палі

en: Maximum
be: Максімум

en: Start
be: Пачатак

en: !name field is required.
be: !name – абавязковае поле.

en: Select
be: Выбраць

en: There was a problem changing the widget for field %label.
be: Узнікла праблема пры змяненні віджэта для поля %label.

en: - Select a value -
be: - Выберыце значэнне -
