Select number widget (7.x-1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Fields
ca: Camps

en: Maximum
ca: Màxim

en: Start
ca: Inici

en: !name field is required.
ca: El camp !name és obligatori.

en: Select
ca: Seleccioneu

en: Step
ca: Increment

en: There was a problem changing the widget for field %label.
ca: Hi ha hagut un problema al canviar el giny pel camp %label.

en: - Select a value -
ca: - Seleccioneu un valor -
