Select number widget (7.x-1.0-beta1) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Fields
de: Felder

en: Start
de: Beginn

en: !name field is required.
de: Das Feld !name ist erforderlich.

en: Select
de: Auswählen

en: Step
de: Schritt

en: There was a problem changing the widget for field %label.
de: Beim Ändern des Steuerelements für das %label-Felds ist ein Problem aufgetreten.

en: - Select a value -
de: - Wert wählen -
