Select number widget (7.x-1.0-beta1) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Fields
el: Πεδία

en: Maximum
el: Μέγιστο

en: Start
el: Αρχή

en: !name field is required.
el: Το πεδίο !name είναι απαραίτητο.

en: Select
el: Επιλογή

en: There was a problem changing the widget for field %label.
el: Προέκυψε ένα πρόβλημα κατά την αλλαγή του γραφικού συστατικού για το πεδίο %label.

en: - Select a value -
el: - Επιλέξτε μία τιμή -
