Select number widget (7.x-1.0-beta1) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Fields
es: Campos

en: Maximum
es: Máximo

en: Start
es: Comienzo

en: !name field is required.
es: El campo !name es obligatorio.

en: Select
es: Seleccionar

en: Step
es: Paso

en: There was a problem changing the widget for field %label.
es: Hubo un problema al cambiar el control para el campo %label.

en: - Select a value -
es: - Seleccione un valor -
