Select number widget (7.x-1.0-beta1) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Fields
et: Väljad

en: Maximum
et: Maksimum

en: Start
et: Algus

en: !name field is required.
et: Välja !name täitmine on kohustuslik.

en: Select
et: Vali

en: There was a problem changing the widget for field %label.
et: Tekkis probleem välja %label vidina muutmisel.

en: - Select a value -
et: - Vali väärtus -
