Select number widget (7.x-1.0-beta1) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Fields
jv: Field

en: Maximum
jv: Maksimal

en: !name field is required.
jv: Isian !name dibutuhaké.

en: There was a problem changing the widget for field %label.
jv: Ana masalah ngubah piranti kanggo field %label.

en: - Select a value -
jv: - Pilihānā biji -
