Select number widget (7.x-1.0-beta1) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Fields
nl: Velden

en: Start
nl: Begin

en: !name field is required.
nl: Het veld !name is verplicht.

en: Select
nl: Selecteren

en: Step
nl: Stap

en: There was a problem changing the widget for field %label.
nl: Er is een probleem opgetreden bij het wijzigen van de widget van het veld %label.

en: - Select a value -
nl: - Selecteer een waarde -
