Select number widget (7.x-1.0-beta1) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Fields
sv: Fält

en: Maximum
sv: Största

en: Start
sv: Från

en: !name field is required.
sv: Fältet !name är obligatoriskt.

en: Select
sv: Välj

en: Step
sv: Steg

en: There was a problem changing the widget for field %label.
sv: Det uppstod ett problem vid ändring av gränssnittskomponent för fält %label.

en: - Select a value -
sv: - Välj ett värde -
