Select number widget (7.x-1.0-beta2) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Fields
ar: الحقول

en: Maximum
ar: أقصى قيمة

en: Start
ar: البداية

en: !name field is required.
ar: حقل "!name" ضروري.

en: There was a problem changing the widget for field %label.
ar: حدثت مشكلة أثناء تغيير الويدجت للحقل %label.

en: - Select a value -
ar: - اختر قيمة -
