Select number widget (7.x-1.0-beta2) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Fields
eu: Eremuak

en: Maximum
eu: Maximoa

en: !name field is required.
eu: !name eremua beharrezkoa da.

en: Select
eu: Aukeratu

en: - Select a value -
eu: - Balioa aukeratu -
