Select number widget (7.x-1.0-beta2) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Fields
fa: فیلدها

en: Maximum
fa: حداکثر

en: Start
fa: شروع

en: !name field is required.
fa: فیلد !name اجباری است.

en: Select
fa: انتخاب

en: There was a problem changing the widget for field %label.
fa: مشکلی در تغییر ساختار فیلد %label پیش آمد.

en: - Select a value -
fa: - یک مقدار را انتخاب کنید -
