Select number widget (7.x-1.0-beta2) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Fields
fi: Kentät

en: Maximum
fi: Suurin

en: Start
fi: Alkaa

en: !name field is required.
fi: !name-kenttä on pakollinen.

en: Select
fi: Valitse

en: Step
fi: Askel

en: There was a problem changing the widget for field %label.
fi: Widgetin muuttaminen kentälle %label epäonnistui.

en: - Select a value -
fi: - Aseta arvo -
