Select number widget (7.x-1.0-beta2) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Fields
hi: क्षेत्र

en: Maximum
hi: ज्यादा से ज्यादा

en: Start
hi: शुरू

en: !name field is required.
hi: !name फील्ड जरुरी है

en: - Select a value -
hi: - किसी मान का चयन करें -
