Select number widget (7.x-1.0-beta2) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Fields
bo: གནས་ཁོངས།

en: Maximum
bo: ཆེས་ཆེའི་ཚད

en: !name field is required.
bo: གནས་ཁོངས་!name་དགོས་ངེས་ཡིན་པ།

en: Select
bo: གདམ་གསེས

en: There was a problem changing the widget for field %label.
bo: གནས་ཁོངས་%label་ལ་ཡོ་བྱད་བརྗེ་སྐབས་གནས་ཚུལ་ཞིག་ཡོད།

en: - Select a value -
bo: - ཐོབ་གྲངས་ཤིག་གདམ་པ-
