Select number widget (7.x-1.0-beta1) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Fields
da: Felter

en: Maximum
da: Maksimum

en: !name field is required.
da: Feltet !name er obligatorisk.

en: Select
da: Vælg

en: Step
da: Trin

en: There was a problem changing the widget for field %label.
da: Der opstod et problem under skiftet af widget for  %label.

en: - Select a value -
da: - Vælg en værdi -
