Select number widget (7.x-1.0-beta2) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Fields
gl: Campos

en: Maximum
gl: Máximo

en: Start
gl: Comezo

en: !name field is required.
gl: O campo !name é necesario.

en: Select
gl: Selección múltiple

en: Step
gl: Paso

en: There was a problem changing the widget for field %label.
gl: Houbo un problema o cambiar o control para o campo %label.

en: - Select a value -
gl: - Seleccione un valor -
