Select number widget (7.x-1.0-beta2) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Fields
id: Bidang isian

en: Maximum
id: Maksimum

en: Start
id: Mulai

en: !name field is required.
id: !name harus diisi.

en: Select
id: Pilih

en: There was a problem changing the widget for field %label.
id: Terdapat masalah dalam mengganti widget untuk isian %label.

en: - Select a value -
id: - Pilih sebuah nilai -
